Koncem května jsme jeli na cyklistický kurz do Osečné. Spali jsme v areálu místní školy, v dřevěných chatičkách a mohli používat celý areál k různým aktivitám. Dopoledne jsme jezdily na cyklovýlety, odpoledne jsme měli sportovní a zábavný program bez kol. Jeden den jsme hráli různé hry na spolupráci, u kterých jsme si užili spoustu legrace, jeden den jsme se šli projít k pramenům řeky Ploučnice. Tato řeka teče celou oblastí, tak jsme viděli nejen její pramen, ale i průrvu, která se dá splout na lodičce. Celkem jsme ujeli za 2,5 dne necelých 100 km a někteří si opravdu šáhli na dno svých fyzických sil. Všichni to ale zvládli se ctí a cestou se užila i legrace. Chtěli bychom poděkovat Denise Bystré a Lukášovi Brožovi, za to že s námi jeli a pomáhali nám při všech aktivitách. Už se těšíme příští školní rok na Sněžku :o).