10. 9.KONEC VYUČOVÁNÍ V ÚTERÝ A VE ČTVRTEK:

V úterý bude odpolední vyučování začínat ve 13:15 (sraz ve 13:10 na dvoře za bílou školou) a končit bude ve 14:45.

Ve čtvrtek bude tělesná výchova končit ve 13:20

10. 9.: POSTUP PŘI ŠKOLNÍM ÚRAZU

Postup při zranění žáka ve škole:

• Ohlášení úrazu:

Žák nahlásí úraz dohledu (učiteli nebo jiné odpovědné osobě ve škole).

• Informování rodičů:

Rodič je informován telefonicky nebo osobně o úrazu.

• Zápis do EduPage a hlášení na sekretariát:

Učitel zapíše úraz do systému EduPage a nahlásí ho na sekretariát školy.

Záznam o úrazu:

Pokud absence žáka v důsledku úrazu trvá déle než dva dny, škola automaticky vystaví záznam o úrazu. V ostatních případech rodiče musí o záznam o úrazu sami požádat, pokud jim ho škola nevystaví automaticky.

Podle vyhlášky MŠMT č. 64/2005 Sb., o evidenci úrazů dětí, žáků a studentů, škola musí vyřídit záznam o úrazu nejpozději do 10 pracovních dnů od okamžiku, kdy se o úrazu dozvěděla.

Pokud rodiče požádají o vystavení záznamu o úrazu, škola má povinnost tento záznam vyhotovit a předat v uvedené lhůtě.

2. 9.: VYPLŇENÁ A PODEPSANÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA + SEŠITY

Na středu 4. 9. by měly děti přinést vyplněnou ŽK (desky a str. 1) a podepsanou na stranách 31 a 40. Dále pak všechny sešity a obaly. 1. a 2. hodinu máme třídnickou, od 3. hodiny se učíme podle rozvrhu.

29. 8.: PLACENÍ POMŮCEK

Připomínám placení pomůcek (400 Kč) do 15. 9. 2024 těm, kdo ještě neplatili. Kdo má zaplaceno, tuto zprávu ignorujte.

28. 8.:  INFROMACE K 2. a 3. 9. 2024

V pondělí 2. 9. se sejdeme ve třídě v obvyklou dobu (od 7:45). Budeme končit cca v 8:45. Je třeba, aby si děti s sebou přinesly bačkory v látkovém pytlíku (ne v igelitce). Děti dostanou k aktualizaci “kartu žáka”. Pokud je bez změny, napište tam “bez změny” a podepište. Pokud se nějaký údaj změnil, opravte a také podepište. Prosím, pošlete je po dětech v úterý.

V úterý 3. 9. proběhne miniharmonizák v okolí Smržovky. Sejdeme se v 7:45 na náměstí TGM. Půjdeme pěšky přes lučanské hřiště a zpět se vrátíme přes Hvězdu. Návrat ve 12:35 zpět na náměstí, kde bude i rozchod. S sebou: oblečení a obuv do přírody, pití, svačinu a psací potřeby.

Pokud je něco nejasného, napište přes Whats App, nebo volejte.